DİJİTAL BASKI

Anasayfa /Neler Yapıyoruz? / Dijital Baskı

Dijital Baskı Kapalı olan her alanda kullanılır. Çözünürlüğü yüksek olan görsellerde çok daha net sonuç elde edilir. Güneş ışığı gibi ultraviyole ışıklara ve kötü hava şartlarında deforme olabilir. İç mekan için uzun ömürlü sonuç verir.

Folyo baskı, poster baskı, afiş baskı, fotoblok baskı, roll- up banner baskı, duratrans baskı, canvas tablo baskı, bayrak baskı, fotoblok baskı, flex baskı imalatı yapılır.

Dijital Baskı
Kampanyalar, ürün tanıtımları, şirket, mağaza iç mekan dekorasyonu ve buna benzer birçok reklam ürününe ihtiyaç duyabilirsiniz. İşyerlerinizde İhtiyacınız olan bu tür ürünler müşterilerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirerek dolaylı olarak sizlere kar sağlamanızda destek olacaktır. İş yerlerinizde ve ofislerinizde kullanabileceğiniz çok çeşitli ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dijital baskı yaptırarak her türlü ihtiyacınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. En fazla tercih edilen dijital baskı ihtiyacınız olan ürünler için en kolay ve çabuk olanıdır.

Dijital baskı görselin doğrudan çeşitli materyallerin üzerine basılması demektir. Genellikle küçük işlerin ve diğer dijital kaynakları kullanarak büyük formatlı veya yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile basılma işlemidir. Dijital baskı, ofset baskı yöntemlerine göre daha maliyetlidir. Ofsete göre daha hızlı baskıya alınma ve ofsette kullanılan metal kalıpların olmaması nedeniyle tercih edilir. Taleplere daha hızlı cevap verilir, istenildiği anda baskı yapılabilir. Gelişen teknoloji, zamandan tasarrufun önem kazanması ile de ve dijital baskıda düşen maliyetler bu sistemin kullanılmasını ve tercih sebebi olmasını kolaylaştırmıştır.

Dijital baskı işleri de her iş gibi dikkat gerektirmektedir. Grafik tasarımda ve baskıda yapılan hatalar ürünün kötü görünmesine ve dikkat çekmemesine neden olur. Başlıca yapılan hatalara değinecek olur isek yapılacak olan yerin boyutlarına uygun olmayan görseller ve baskılar hazırlamaktır. Bu da sonuca direk etki ederek ürünlerinizi ön plana çıkartmaz aksine daha geri planda kalmasına sebep olur.

Folyo Baskı
Vinil Baskı
Canvas Baskı
Afiş Baskı
Roll up Banner Baskı
Whatsapp
Yardım edebilirmiyiz?