TANITIM DÖKÜMANLARI

Anasayfa /Neler Yapıyoruz? / Tanıtım Dökümanları

Dijital Baskı Avm, Mağaza, fuar gibi kapalı alanlarda kulanılır. Yüksek Çözünürlüklü resimlerde daha net ve kaliteli baskı elde edilir. Güneşe ve kötü hava koşullarına dayanıklı değildir.

Poster baskı, afiş baskı, folyo baskı, fotoblok baskı, duratrans baskı, roll up baskı, canvas tablo, fotoblok tablo, vitrin görselleri, mağaza görselleri, kırlangıç bayrak imalatı yapılr.

 

Dijital Baskı Ürün tanıtımları, mağaza dekorasyonu, kampanya duyuruları ve buna benzer birçok reklam ürününe ihtiyaç duyabilirsiniz. İş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz bu tür ürünler, müşterilerinizle etkileşiminizi arttıracak ve dolaylı olarak da iş yerinizin kar oranlarını arttıracaktır. İş yerinizde kullanabileceğiniz bu tür ürünlerde oldukça fazla seçeneğiniz bulunuyor. Dijital baskı çözümleriyle iş yerinizde ki bu tür ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. En çok tercih edilen dijital baskı ürünlerinden olan iç mekan dijital baskı ürünleri, ihtiyacınız olan çözümler için en ideal baskı türüdür.

Dijital baskı ürünleri, hava koşullarından etkilenmeyen iç mekanlarda tercih edilmektedir. Kullanılan baskı malzemeleri ve teknikleri son derece kaliteli olup, birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. İş yerlerinizin iç kısımlarında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü baskı ürünü bu şekilde hazırlanmaktadır. İş yerinizi ziyaret eden müşterilerin dikkatini çekecek şekilde hazırlanan bu ürünler, ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında müşterilerinize detaylı bilgiyi vermeyi hedeflemektedir. Müşteri, içeriye girdiği anda ilk önce bu tür reklam ürünlerini aramaktadır. Alacağı ürünü ya da hizmeti bu tanıtımlarda görmesi, müşterinin daha hızlı karar vermesini sağlamaktadır.

Dijital baskı ürünlerinin hazırlanmasında olabildiğince dikkatli davranılması gerekmektedir. Baskıda ve tasarımda yapılabilecek küçük hatalar bile, ürünün kötü görünmesine ve istenilen etkiyi yaratmamasına neden olabilmektedir. İç mekan dijital baskı ürünleri seçilirken, iş yerinin ürün gamı ve iş yerinin ölçüleri dikkate alınmalıdır. Çok küçük boyutlarda hazırlanan baskılar müşterinin dikkatini çekmeyecektir. Yapılacak baskının boyutları belirlenirken iş yerinin boyutu dikkate alınmalıdır. Ancak bu şekilde sağlıklı bir sonuç elde edilebilir. Dijital baskının boyutlarına karar verildikten sonra kullanılacak baskının türü belirlenmelidir. Bu aşamada mutlaka kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Kötü baskılar, ürünü ön plana çıkarmaktan ziyade daha da geri plana itecektir.

Folyo Baskı
Vinil Baskı
Canvas Baskı
Afiş Baskı
Roll up Banner Baskı
Whatsapp
Yardım edebilirmiyiz?