REKLAM / TABELA

Anasayfa /Neler Yapıyoruz? / Reklam / Tabela

Reklam / Tabela

Kurumsal firmalar ya da her türlü esnaf için kullanılan reklam tabela ürünleri, firmanın en iyi şekilde kurumsal kimliğini yansıttığı, müşteriler tarafından ayırt edilebilirlik sağlaması açısından önemli olan tüm detayların işlendiği markaların yansıtıldığı reklam çeşitlerinden biridir.

Açık hava reklamcılığı

Ayaklı tabela, totem tabela, pleksi tabela, alüminyum tabela, paslanmaz harf tabela, dekupe oyma tabela olarak kollara ayrılabilir.

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan malzemelerin bir araya getirilerek üretilen son haline denir. Üretiminde birçok malzeme kullanılan tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanların hoşuna giden çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Dijital Baskı, Folyo Kesim, Kabartma Kutu Harf Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabelanın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin; firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

İstemiş olduğunuz her çeşit tabela imalatı için Sarka Reklam doğru tercih olacaktır.

Folyo Baskı
Vinil Baskı
Canvas Baskı
Afiş Baskı
Roll up Banner Baskı
Whatsapp
Yardım edebilirmiyiz?